Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser Liposuction Fiyatları

Uzun süredir spor ve diyet yapmanıza rağmen belirli bölgelerde bulunan yağlarınızdan kurtulamadınız mı? Bölgesel olarak incelmek mi istiyorsunuz? Bunun için liposuction (yağ aldırma) işlemlerini tercih edebilirsiniz. Klasik yağ aldırma operasyonlarının yanında daha konforlu ve daha başarılı sonuçlar vadeden vaser liposuction tercih edebilirsiniz.

Bu işlem sayesinde istenmeyen yağlardan kolayca kurtulabilirsiniz.  Vaser yöntemi vücudunuzun her yerine uygulanabilecek bir yağ aldırma tekniğidir. Hastaların bu yöntemi tercih etmesinin temel sebepleri arasında geleneksel yağ aldırma işlemlerine göre çok daha rahat ve konforlu geçmelidir.  Ayrıca iyileşme süreci bakımından da klasik liposuction yönteminden daha avantajlıdır. Bu işlemde iyileşme süresi acısız, rahat ve kısa sürelidir.

Vaser liposuction fiyatları;  işlem yapılacak bölgeye, alınacak yağ miktarına, doktorun tecrübesine, kullanılacak ekipmanlara ve daha birçok unsura göre değişebilir.  Bu uygulamanın diğer bir avantajı da 10 litreye kadar tek seansta yağ alınmasına olanak tanımasıdır.

Detaylarıyla anlattık: Vaser Liposuction

Vaser liposuction fiyatları neye göre belirlenir?

Vaser liposuction yağ aldırma uygulamasının fiyatları belirli kriterlere göre değişmektedir.  Doktorunuz yaptığı fiziki muayene sonrasında sizlere vaser işlemi için bir fiyat teklifi belirtecektir.  En pratik ve konforlu yağ aldırma yöntemlerinden olan vaser tekniğinde fiyatlara etki eden faktörleri detaylı olarak açıklayalım;

 • Yağ alınacak bölge sayısı

Vaser yağ aldırma işleminin vücudun birçok bölgesine yapılabileceğini belirttik. Bu uygulama tek bir bölgeye yapılabileceği gibi aynı anda birden fazla bölgeye de yapılabilmektedir.  İşlemin yapılacağı bölge sayısı fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Birçok hasta daha ekonomik ve pratik olduğu için birden fazla bölgeden yağ alınmasını istemektedir.

 • Yağ alınacak bölgenin genişliği

Yağ alınacak bölgenin genişliği de fiyatlar üzerinde etkilidir.  Bacak bölgesi, kol bölgesi ya da göbek bölgesinde işlemin yapılacağı bölgenin genişliği aynı olmaz. Bu yüzden vaser liposuction fiyatları belirlenirken işlemin yapılacağı bölgenin genişliğine göre fiyat teklifi verilir.

 • Alınacak yağ miktarı

Vaser tekniği sayesinde bir seansta 10 litreye kadar yağ alınabileceğini belirttik. Bu yüzden istenmeyen yağlarından kurtulmak isteyen hastaların çok tercih ettiği bir yöntemdir. Tabii, fiyatların belirlenmesinde alınacak yağ miktarı da etkilidir. Doktorunuz alınacak yağ miktarına karar verdikten sonra fiyat teklifi oluşturabilir.

 • İşlemi yapacak doktor tecrübesi

Vaser liposuction her doktor tarafından yapılamayan bir işlemdir. Ayrıca tüm estetik işlemlerde olduğu gibi vaser tekniğinde de başarıyı yakalayabilmek için alanında uzman bir hekimden destek almanız daha doğru olur. Hekimin tecrübesi ise fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Çok büyük bir etkisi olmasa da işlemi yapacak cerrahın tecrübesi de fiyatlara yansıyacaktır.

 • Vaser ile birlikte yapılacak ek işlemler

Estetik operasyonlar kombine olarak yapılabilmektedir. Yani hastaların taleplerinin yerine getirilmesi için doktorlar aynı anda birden fazla estetik operasyon yapabilmektedir.  Vaser yağ aldırma işlemleriyle birlikte en çok tercih edilen operasyonların başında yağ enjeksiyonu geliyor. Doktorlar alınan yağları enjeksiyona hazır hale getirerek kişinin vücudunda istediği bölüme aktarabilmektedir.  Ek uygulamalar fiyatların değişmesinde etkili olacaktır.

 • Kullanılan malzeme ve ekipmanlar

Vaser yağ aldırma işleminde de kullanılan ekipman ve malzemeler yurtdışından gelmektedir. Kaliteli malzemeler kullanıldığında başarı oranı artabilir ve hijyeni korumada da bu önemlidir.  Malzemelerin kalitesi ve döviz kuru vaser yağ aldırma operasyonlarının fiyatlarının değişmesine yol açar.

 • Güncel döviz kuru

Birçok estetik operasyonda olduğu gibi vaser tekniğinde de yurtdışından malzeme getirilmektedir. Bu yüzden doktorlar güncel döviz kuruna karşı fiyatlarını belirlemektedir. Dolar ve Euro durumuna göre fiyatlar güncel  TL karşılığına denk gelecektir. Döviz kurunun yanında ödeme seçenekleri de ödeme tutarının değişmesini sağlayabilir.

 • Sağlık merkezinin kalitesi

Vaser tekniği  sınırlı sayıda merkezde yapılan bir operasyondur.  İşlemin yapılacağı ameliyathanede ekipman, hijyen  gibi konularda uygun bir ortam bulunmalıdır. Sağlık merkezinin olanakları da fiyatlar üzerinde etkilidir. Tam donanımlı sağlık merkezlerinde vaser uygulaması daha başarılı olmaktadır. Ayrıca sağlık merkezinin bulunduğu şehir ve lokasyon da fiyatları değiştirecektir.

Vaser liposuction başarı oranı nedir?

Vaser liposuction uygulaması başarı oranı yüksek bir yağ aldırma tekniğidir.  Modern yağ aldırma tekniklerinden olan bu işlemde diyetisyen tarafından verilen diyet listesi ve spor programı sonunda kurtulamadığınız bölgesel  yağlardan kurtulabilirsiniz.

Vaser tekniği bir zayıflama işlemi değildir. Yani fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz hiçbir yağ aldırma tekniği sizlere etkili sonuç vadetmez. Bu işlemler zayıfladıktan sonra belirli bölgelerde bulunan yağlarınızdan şikayetçi olmanız durumunda uygulanmaktadır.

Tek bir seansta bacak, kol, karın gibi birçok bölgede biriken yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Üstelik istediğiniz sonuçları alabilmek için çoklu seans da uygulayabilirsiniz.  Başarılı bir doktor ve ekiple birlikte hayal ettiğiniz vücuda kolayca kavuşun.

Vaser liposuction fiyatları nedir?

Vaser liposuction fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Sağlık Bakanlığının direktifleri doğrultusunda sağlık kuruluşları yaptıkları estetik uygulamalar için web siteleri üzerinde ya da reklamlarında önceden fiyat sunamıyor.

Her yağ aldırma işleminin de kendine özgü olduğunu belirtelim. Yağ aldırma işleminin başarıyla ulaşabilmesi için işlem yapılacak bölgeler ve alınacak yağ miktarı belirlenir. Bu yüzden doktorunuzun işlemi planlayabilmesi için fiziki muayene yapması şarttır. Hemen randevu alarak fiziki muayene olabilir ve vaser uygulaması için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstenmeyen bölgesel ve inatçı yağlarınızdan kısa bir iyileşme süreci sonunda kurtulmak istiyorsanız vaser liposuction tekniğini tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Altan Yücetaş hakkında bilmek istedikleriniz

İlk orta ve lise eğitimini dereceyle Adana’da tamamladıktan sonra 1992-1999 yılları arasında Eskişehir Tıp Fakültesinde eğitim görerek tıp doktoru oldu. Aynı yıl, Dicle Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında estetik, mikro cerrahi, konjenital(doğumsal) anamoliler, yanık tedavisi ve cerrahisi, yüz kırıkları, el cerrahisi, doku nakilleri, baş ve boyun cerrahisi, sinir- kas nakilleri ameliyatlı ve ameliyatsız estetik cerrahi konusunda eğitimine başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım

İletişim bilgileriniz bırakın biz bizi arayalım.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  0(541) 233 9313