Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları Nelerdir?

Liposuction Yağ Aldırma Fiyatları

İstenmeyen kilolardan kurtulmak herkesin hayalidir. Ne kadar diyet ya da spor yaparsanız yapın bazı inatçı yağlardan kurtulmanız zor olacaktır. İnatçı yağlarınızdan kurtulabilmek için liposuction (yağ  aldırma) ameliyatı yaptırabilirsiniz. Yağ aldırma işlemleriyle vücudunuzda istemediğiniz yağlardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Liposuction (yağ aldırma) fiyatları; alınacak yağ miktarı, yapılacak işlem sayısı, doktor tecrübesi, kullanılan cihazlar gibi bazı unsurlara göre değişmektedir.  İstediğiniz estetik görünüme kavuşabilmek için vücudunuzun birçok bölgesinde yer alan fazlalık yağları kolayca aldırabilirsiniz. Üstelik bu operasyonlar sonrasında günlük hayatınıza dönmeniz de son derece kolay.

Yağ aldırma operasyonlarında kullanılan özel kanüller üzerinden fazla yağlar vücuttan alınır. Doktorunuz ne kadar yağ alabileceğini önceden belirleyebilir. Luposuction uygulaması sırasında uygulama yapılacak bölgedeki ince damarlar uzaklaştırılır. Bu sayede kanama ya da morarma gibi riskler en aza indirilir. Uygun fiyatları sayesinde yağ aldırma işlemleriyle istediğiniz görünüme kolayca kavuşabilirsiniz.

Başlamadan önce okumanızda fayda var: Liposuction ile Yağ Aldırma

Şimdi yağ aldırma fiyatlarını etkileyen temel etmenlere bakalım;

Liposuction (yağ aldırma) fiyatları neye göre belirlenir?

Tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi luposiction (yağ aldırma) fiyatları da belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Fiyatlar belirlenirken hastaların durumu, talepleri, yağ alınacak bölge, alınacak yağ miktarı gibi unsurlar fiyatlar üzerinde belirleyicidir.

Liposuction fiyatları genel olarak şu unsurlara göre belirlenmektedir;

 • Liposuction uygulanacak bölge sayısı

Yağ aldırma işlemleri tek bir bölgeye yapılabileceği gibi aynı anda birden fazla bölgeye de yapılabilir. Kol kısımlarınızdan yağ aldırırken göbek çevresinde de inatçı yağlardan kurtulabilirsiniz.  Uygulamanın yapılacağı bölge sayısı fiyatların değişmesine yol açacaktır. Bölge sayısı arttıkça işlemin tutarı da değişecektir.

 • Liposuction yapılacak bölgenin genişliği

Liposuction (yağ aldırma) operasyonları farklı bölgeler yapılabilir. Bacak, kol, yüz, karın gibi birçok bölgede yağ aldırma işlemi yaptırabilirsiniz. Bu işlem yapılırken bölgenin genişliği de fiyatları etkileyecektir. Geniş bir bölgede yapılan yağ aldırma işlemi daha uzun sürebilir.

 • Liposuction işleminde alınacak yağ miktarı

Lazer liposuction işlemlerinde talebinize ve doktorunuzun görüşüne göre farklı miktarda yağ alınabilir. Ayrıca bölgenin genişliği de alınacak yağ miktarını etkileyebilir. Uygulama sırasında bölgeden alınacak yağ miktarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Alınacak yağ miktarı işlemden önce belirlenebilir.

 • Doktorun tecrübesi

Yağ aldırma işlemleri birçok doktor tarafından yapılmaktadır. Ancak doktorun tecrübesi bu süreçte öne çıkmaktadır. Alanında başarılı ve yüzlerce operasyona girmiş olan doktorlar istediğiniz sonuçları verme konusunda daha başarılı olacaktır.

Rakiplerine göre daha fazla talep gören hekimlerde luposuction (yağ aldırma) fiyatları yükselebilmektedir.

 • Yağ aldırmayla birlikte yapılacak uygulamalar

Estetik operasyonların önemli bir bölümünde olduğu gibi luposuction işlemlerinde de birden fazla estetik işlem eş zamanlı yapılabilmektedir. Hastanın ek olarak başka işlemler talep etmesi fiyatların değişmesine yol açacaktır. Alınan yağları vücudunuzun başka bir bölgesine ekletmek isteyebilirsiniz. Birçok hasta kendinden alınan yağlarla kalçaya yağ enjeksiyonu talep etmektedir.

 • Yağ aldırma seans sayısı

Yağ aldırma operasyonlarında istenen sonucu elde edebilmeniz için seanslar şeklinde gitmeniz de istenebilir. Bu durumda seans sayısına göre fiyatlar da değişecektir. Alınan yağlardan sonra istediğiniz sonuç ortaya çıkmadıysa ek yağ aldırma işlemleri yaptırabilirsiniz.  Doktorunuz seans sayısı konusunda sizlere fiziki muayene sonrasında bilgi verecektir.

 • Yağ aldırmada kullanılan malzeme ve ekipmanlar

Estetik uygulamalarda başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız kaliteli malzeme ve ekipmanlarla çalışan merkezleri tercih etmelisiniz. Yağ aldırma operasyonlarında birçok malzeme ve ekipman yurtdışı kaynaklı olduğu için fiyatlar da döviz durumuna göre değişebilmektedir.

 • Döviz kuru durumu

Yağ aldırma operasyonlarında döviz kuru da çok önemlidir.  Çünkü malzeme ve cihazların başka ülkelerden gelmesi sebebiyle doktorların önemli bir bölümü fiyatlandırmayı döviz durumuna göre belirlemektedir. TL değerinin Dolar ve Euro karşısında durumu luposuction (yağ aldırma) fiyatları üzerinde belirleyici olacaktır.

 • Sağlık merkezinin donanımı

Yağ aldırma işlemleri birçok sağlık merkezinde yapılmaktadır. Uygulamanın yapılacak sağlık merkezinin imkanları da fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Sağlık merkezlerinin ameliyathane şartları iyiyse ve kullanılan cihazlar kaliteli cihazlarda fiyatlar daha yüksek olacaktır.  Donanım, şartlar ve hijyenik koşulların yanında sağlık merkezinin ekibi de fiyatlarda belirleyicidir. Başarılı ekipler her zaman kaliteli sonuçlar ortaya koyacaktır.

Liposuction (yağ aldırma) fiyatları ne kadar?

liposuction fiyatları

Luposuction (yağ aldırma) fiyatları yukarıda belirlediğimiz unsurlara göre değişmektedir.  Yağ aldırma operasyonlarında fiyat paylaşımı yapamıyoruz. Sağlık Bakanlığı sağlık kurumları ve doktorların web siteleri üzerinde fiyat paylaşımı yapmasına izin vermemektedir. Fiyat bilgisi alabilmek için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Yağ aldırma fiyatları için öncelikle doktorunuz fiziki muayene yapıyor. Fiziki muayene sonrasında sizin de taleplerinizi dikkate alarak yağ aldırma işlemi hakkında fiyat teklifi hazırlıyoruz. Luposuction hakkında  aklınıza takılan sorular ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Liposuction (yağ aldırma) başarı oranı nedir?

Klasik liposuction işlemlerinin yerini çok sayıda farklı yağ aldırma operasyonu yöntemi aldı.  Doktorunun fiziki muayene sonrasında sizin durumunuz ve taleplerinize göre kullanacağı operasyon yöntemini belirliyor.  Farklı yöntemlerin olması başarı oranını arttırıyor.

Arzu ettiğiniz estetik vücuda kavuşabilmeniz için taleplerinize uygun kombine yöntemler de uygulanabilir. Sonrasında ek operasyonlar da yapılabildiği için yağ aldırma işlemlerinden hastaların tamamına yakını memnun ayrılmaktadır. Günümüzde çok lüks bir estetik operasyon olmaktan çıkan liposuction (yağ aldırma) fiyatları için hemen bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Altan Yücetaş hakkında bilmek istedikleriniz

İlk orta ve lise eğitimini dereceyle Adana’da tamamladıktan sonra 1992-1999 yılları arasında Eskişehir Tıp Fakültesinde eğitim görerek tıp doktoru oldu. Aynı yıl, Dicle Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında estetik, mikro cerrahi, konjenital(doğumsal) anamoliler, yanık tedavisi ve cerrahisi, yüz kırıkları, el cerrahisi, doku nakilleri, baş ve boyun cerrahisi, sinir- kas nakilleri ameliyatlı ve ameliyatsız estetik cerrahi konusunda eğitimine başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım

İletişim bilgileriniz bırakın biz bizi arayalım.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  0(541) 233 9313