Kaş estetiği ile yay gibi düzgün ve estetik kaşları olan kadın

Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş düşüklüğüne karşı uygulanan yöntemlerde en başarılı sonuçlar…

Gençliğinizdeki görünümünüze geri dönmek istiyor musunuz?

O halde tanışalım, merak ettiklerinizi yanıtlayalım ve size özel uygulamalar hakkında konuşalım.

Deneyimlerimizden faydalanmak için İstanbul’daki merkezimizle hemen iletişime geçin.

Bilgi Al

Kaş kaldırma estetiği nedir?

Kaşların görünümü, alın ve gözün üstünde bulunan kemiğe göre pozisyonu yaşı ele verir. Kadınlarda kaşların gözün üstünde bulunan kemiğin biraz üstünde, erkeklerde ise bu kemikle aynı seviyede olması gençliğin göstergesidir.

Yaşla birlikte ise kaşlarda düşme dolayısıyla yorgun bir görünüm oluşur. Bu durumun tedavisinde ameliyatlı ve ameliyatsız çeşitli yöntemler vardır.

Gözleri kapalı kaşları düzgün kumral kadın

Ameliyatsız kaş kaldırma estetiği nedir?

Özellikle hafif düzeyde kaş düşüklüğü, botoks uygulamasıyla rahatlıkla birkaç dakika içinde düzeltilebilir.

Arzu edilirse alın bölgesindeki, göz çevresindeki ve kaş çatma alanındaki derin çizgiler ve kırışıklıklar da beraberinde düzeltilebilir.

Botoksun bu bölgelere uygulanması, cildin parlaklığını ve canlılığını arttırır ve çok daha genç bir görünüme kavuşulmasını sağlar.

Güvenli bir yöntem olan botoks uygulamasının ağrısız, kısa sürede ve ameliyatsız olarak yapılabiliyor olması ise büyük bir avantajdır.

Kaş kaldırma estetiğinin fiyatları neye göre değişir?

Kaş düşüklüğünün seviyesine göre ameliyatlı yada ameliyatsız kaş kaldırma estetiği yapılır. Yine yapılacak işleme göre kaş kaldırma estetiği fiyatları değişmektedir.

Sitemizin iletişim kısmından mail veya WhatsApp yoluyla bize ulaşarak kaş kaldırma estetiği, badem göz estetiği fiyatları ve operasyon süreciyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Al

Detaylar için izleyin

Op. Dr. Altan Yücetaş, kaş kaldırma estetiği hakkında merak edilenleri anlatıyor.

Ameliyatla kaş kaldırma (Badem Göz Estetiği) nasıl yapılır?

Yöntemin en güzel avantajı; gençlik yıllarında olduğu gibi güzel ve canlı bakışlar sağlamasıdır.

Badem göz estetiği olarak da bilinen bu yöntem, gözün hafif yukarı doğru çekilerek gözün daha iri gözükmesini, bakışların daha derin bir ifadeye kavuşmasını sağlamaktır. Genel ya da lokal anestezi altında yapılabilir. Aynı zamanda şakak germe, göz altı ve göz kapağındaki deformasyonlar da giderildiği için göz çevresindeki kırışıklıklar azalır ve göz çevresi çok daha genç görünür. Bu sayede göz çevresine botoks ihtiyacı da ortadan kalkmış olur.

Yöntemin bir diğer avantajı ise çok kısa sürmesidir. Ortalama 45 dakika ile 1 saat içinde, düşük kaşlara bağlı yüzde oluşan yorgun ifade düzelmiş olur.

Badem göz estetiği hastanede kalmayı gerektirmez. Neredeyse hiç şişlik olmaz. Hemen sosyal yaşama dönülebilir. İz saçın içinde kaldığı için görülmez. Saçın içinde kalan izler zaman içinde soluklaşarak belli belirsiz hale gelir.

Sıkça sorulan sorular

Kaş kaldırma ameliyatı ne kadar sürer?

Ortalama 45 dakika ile 1 saat içinde, kişiye rahatsızlık veren ve onu mutsuz eden, düşük kaşlara bağlı yorgun ifade ortadan kaldırılır.

Kaş kaldırma estetiğinde çok ağrı olur mu?

Botoks uygulamasında da ameliyatla kaş kaldırmada da hiç ağrı olmaz.

Kaş kaldırma estetiği sonrasında iyileşme süreci nasıldır?

Kaş kaldırma estetiği için uygulanan ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemlerde iyileşme süreci çok kısadır. Hastane de kalmayı gerektirmez. Neredeyse hiç şişlik olmaz. Hemen sosyal yaşama dönülebilir.

Kaş kaldırma ameliyatı kalıcı mıdır?

Kaş kaldırma ameliyatı sonrasında da yaşlanma süreci devam eder. Dolayısıyla ilerki yaşlarda tekrar yapılabilir.

Kaş kaldırma estetiği ameliyatlarını hangi doktorlar yapar?

Kaş kaldırma estetiği ameliyatlarını Estetik Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi uzmanı doktorlar yapar.

Badem göz estetiği sadece düşük göz görüntüsü olanlara mı yapılır?

Badem Göz Estetiği, düşük göz görüntüsünü sürekli makyajla kapatılmaya çalışanlara çok büyük kolaylık sağladığı gibi, düşük gözlü olmayan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Çünkü badem göz estetiği,bakışlara canlılık ve derinlik vermektedir.

Badem göz estetiği yaptırdığım anlaşılır mı?

Dışarıdan fark edilmeyen bir ameliyattır çünkü izleri saç altındadır ve kısa sürede belli belirsiz hale gelmektedir. Badem göz estetiği sonrasında fark edilen değişim; sizin daha canlı, daha derin olan bakışlarınız ve daha genç görünmenizdir.

Badem göz estetiği yaptırmayı düşünüyorum ama bana yakışacağından emin değilim.

Badem göz estetiği yaptırmadan önce, sizinle gerçekleştireceğimiz ilk muayenede yüzünüzün ve gözlerinizin yapısını inceleyerek bu ameliyata uygun olup olmadığınızı belirleriz. Göz ve yüz yapınız uygunsa, size ameliyat hakkında detaylı bilgi vererek örneklemeler yapmaktayız.

Badem göz estetiği yaptırdığımda sonucu beğenmezsem ne olur?

Badem göz estetiği için doktorunuzla detaylı bir görüşme yapmadıysanız, yüzünüze ve göz yapınıza uygun olmadığı halde yine de operasyon gerçekleştirildiyse ve siz sonuçtan memnun değilseniz, üzülmeyin. Badem göz estetiğinin bir artı özelliği daha vardır ki o da istediğiniz takdirde geri alınabilen bir uygulama olmasıdır. Yine de bu tip istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız için başarılarıyla anılan bir Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Kaş kaldırma erkeklere de yapılabilir mi?

Erkeklerde kaşların gözün üstünde bulunan kemikle aynı seviyede olması gençliğin göstergesidir. Kaşlarda düşüklük söz konusu ise kaş kaldırma uygulaması erkeklere de yapılabilir.

Badem göz estetiği görme problem yapar mı?

Ameliyat herhangi bir görme problemine neden olmaz.

Üst göz kapağı düşüklüğü badem göz estetiği ile düzelir mi?

Kişide üst göz kapağı ile ilgili sarkma ya da fazlalık gibi sorunlar varsa öncelikle bu sorunlar giderilir, daha sonra badem göz estetiği yapılır. Operasyonlar kombine estetik olarak aynı anda da gerçekleştirilebilir.

Hasta Yorumları

Op. Dr. Altan Yücetaş Kaş kaldırma estetiği konusunda hasta yorumları

Sizi Arayalım

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Altan Yücetaş - İletişim formu görseli