Botoks uygulaması yapılarak dudakları kalınlaştırılmış genç kadın

Botoks

Botoks uygulamalarında uzman çözümler…

Hiç kırışıklık olmayan güzel bir cilt mi istiyorsunuz?

O halde; tanışalım, botoks uygulamaları hakkında merak ettiklerinizi yanıtlayalım ve size özel uygulamaları konuşalım.

Deneyimlerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçin.

Bilgi Al

Botoks nedir?

Botoks, halk arasında yılan zehiri olarak bilinse de, aslında Clostridum Botulinum adı ile anılan bir bakteri türünden laboratuvar ortamında işlenerek ilaç formunda üretilmiş saf ve doğal bir proteindir.

Orta ve derin kırışıklara sahip bölgeler için ince kanüller yardımıyla düşük dozlarda uygulanır ve etkisi hemen görüldüğü ve herhangi bir yan etkisi olmadığı için sıklıkla tercih edilen bir estetik uygulamadır. Hamile kadınlar, kas hastalığı olan bireyler ya da kanama ve pıhtılaşma problemi olan hastalar haricinde herkese uygulanabilir.

Günümüzde estetik ve kozmetik amaçlı uygulamalar içinde en gözde olanı olarak bilinse de, aslında botox (bt-x) uzun yıllardır medikal tıpta değişik hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır.

Estetik cerrahi ve kozmetik alanda; mimik kaslarının hareketleri ile ortaya çıkan yüzdeki mimik kırışıklıkları gidermek, yaşlanmaya bağlı olan çizgileri azaltmak, estetik alan dışında ise aşırı terleyen bölgelerdeki terlemeyi önlemek, kronik baş ağrısı migren tedavisi, spastik felç, yüz felci ya da şaşılık tedavisi için kullanılır.

Kırışıklıkların olmadığı güzel bir cilt, elbette her kadının ve erkeğin isteğidir. Yüzde gençlik yıllarındaki gibi taze ve sıkı bir cilt, güzelliği tamamlayan önemli bir estetik görüntüdür. Vazgeçilmez olan ise uygulama sonrası hissedilen mutluluk ve özgüvendir.

Alın bölgesinde derin kırışıklıklar, yaşla birlikte düşmüş olan kaşlar, göz çevresinde artmış olan kaz ayağı çizgileri, alın ortasında kaş çatma alışkanlığı sonrasında oluşan mimik çukuru ve burun üzeri ile dudak üstünde yakın zamana kadar olmayan ve üzen çizgiler, kırışıklıklar.. Hepsi mutsuzluk nedeni olabilir.

Aslında bu durumlardan kolayca kurtulmak mümkündür.

Sizi Arayalım

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Altan Yücetaş - İletişim formu görseli